PIĘCIOGWIAZDKOWY STANDARD NA WYŁĄCZNOŚĆ

Błonia Park to luksusowe apartamenty hotelowe


Kup, wynajmuj, zarabiaj.

Błonia Park jest inwestycją w systemie condo - BP to hotel w systemie condo O klasie oferowanych apartamentów hotelowych, do sprzedaży świadczy różnorodność wysokiej jakości usług hotelowych, do których dostęp mają nasi Klienci. Ci aktywni mogą cieszyć się możliwością całodobowego korzystania z basenu, siłowni i klubu fitness. Z kolei osoby poszukujące relaksu odnajdą go w strefie Wellness.
Lokalizacja inwestycji Błonia Park jest wyjątkowa, tuż obok inwestycji znajdują się ścieżki idealne m.in. do jazdy na rowerze, rolkach czy biegania.co ułatwia aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.Osoby pragnące jeszcze bliższego kontaktu z naturą mogą wybrać się do Lasku Wolskiego lub na Kopiec Kościuszki. Zapracowani mogą zapomnieć o części obowiązków dzięki pralni oraz dietetycznemu cateringowi z dostawą do apartamentu. Wszyscy lokatorzy mają również dostęp do restauracji serwującej wyśmienite dania z całego świata. Oczywiście, mamy także ofertę dla firm! Znajdujące się na terenie obiektu sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt do prezentacji pozwalają na efektywne prowadzenie spotkań biznesowych.

Tuż obok inwestycji znajdują się ścieżki idealne m.in. do jazdy na rowerze, rolkach czy biegania.

Czym jest system condo
Condohotele (nazywane również aparthotelami) istnieją na rynku od lat 80. XX wieku. W Stanach Zjednoczonych i na Zachodzie Europy system 'condo' od ponad 20 lat jest popularnym sposobem inwestowania kapitału.

Na czym polega
W wybudowanych inwestycjach znajdujących się w atrakcyjnych lokalizacjach (miejscowości wypoczynkowe, kurorty, duże miasta) inwestorzy indywidualni kupują na własność apartamenty hotelowe, które wynajmują turystom lub klientom biznesowym. Taka inwestycja umożliwia generowanie dodatkowych przychodów z tytułu prowadzenia działalności hotelowej.

Dodatkowe zalety
Istotnym czynnikiem atrakcyjności inwestowania w condo-hotele (oraz w inne nieruchomości typu condo) jest przede wszystkim wzrost wartości nieruchomości w czasie, na który mogą liczyć właściciele inwestujący w dobrze zarządzane obiekty o wysokim standardzie, zbudowane w atrakcyjnych lub wyjątkowych lokalizacjach.

Komfort
i bezpieczeństwo

przyszłych Właścicieli apartamentów hotelowych jest dla nas bardzo ważne, dlatego obiekt jest objęty całodobowym monitoringiem. Ponadto w holu wejściowym znajduje się recepcja, a nad bezpieczeństwem i spokojem lokatorów czuwają wykwalifikowani pracownicy ochrony. Możliwość konfiguracji i łączenia lokali w luksusowe przestronne apartamenty hotelowe ( tzw prezydenckie ) z bezpośrednim dostępem do tarasów na dachu.

Możliwość konfiguracji i łączenia lokali w luksusowe przestronne apartamenty hotelowe (tzw. Prezydenckie)

z bezpośrednim dostępem do tarasów na dachu.

Poznaj udogodnienia, które czekają na Ciebie w Błonia Park

Concierge

Concierge

Ochrona 24

Ochrona 24

Basen

Basen

Sprzątanie

Usługi sprzątania

Usługi prania

Usługi prania

Restauracja

Restauracja

Room service

Room service

Sala konferencyjna

Sala konferencyjna

Recepcja

Recepcja 24h

Sauna

Sauna

Siłownia

Siłownia

Sala klubowa

Sala klubowa

WiFi

Wi-Fi

Portfel Inwestycyjny

Prestiż, jakość i nowoczesność

Realizacją inwestycji Błonia Park zajmuje się spółka należąca do grupy deweloperskiej zarządzanej przez Portfel Inwestycyjny

Dowiedz się więcej