Lokalizacja

Inwestycja Błonia Park przy Alei 3 Maja w Krakowie.

Wystarczy 10 minut spaceru z Rynku Głównego w Krakowie, by znaleźć się w miejscu, w którym staromiejska architektura przeobraża się w oazę spokoju i zieleni. O wyjątkowości inwestycji Błonia Park decyduje między innymi ulokowanie nowoczesnego budynku tuż obok przepięknego parku. To jedno z niewielu tak bardzo zielonych miejsc w centrum Krakowa. Co więcej, obiekt sąsiaduje ze ścieżkami pieszo-rowerowymi, co sprzyja korzystaniu z aktywnych form wypoczynku.

Atutem jest również bliskość środków komunikacji miejskiej, które zapewniają wygodny dojazd do wszystkich punktów miasta. Istotną informacją jest bliskość Lasku Wolskiego, Błonia to największa w Europie łąka w centrum miasta. Doskonałe połączenie z Portem Lotniczym (a co za tym idzie dobre połączenie z Europejskimi stolicami) i Dworcem Kolejowym. Bliskość Tauron Areny Kraków i Centrum Kongresowego ICE, to także atut lokalizacji. Muzeum Narodowe w Krakowie to 5 minutowy spacer z naszej inwestycji. Musimy podkreślić, że nasza lokalizacja jest doskonała dla ludzi lubiących spędzać czas aktywnie i rekreacyjnie. Można to streścić tak: ścisłe centrum miasta, a w nim zieleń cisza, spokój i bezpieczeństwo.

Wybierz opcję by wyświetlić ją na mapie

Tereny zielone
Tereny zielone

Edukacja
Edukacja

Turystyka
Turystyka

Komunikacja
Komunikacja

zdrowie
Zdrowie

Rozrywka
Rozrywka

Poznaj okolicę

Przewiń w prawo/lewo by obejrzeć całą panoramę

Ruszaj kursorem

Błonia

Jedna z największych w Europie
łąk w centrum miasta

Las Wolski

Las w zachodniej części Krakowa, pełniący funkcje rekreacyjne; oprócz ścieżek rowerowych i biegowych znajdziemy w nim ogród zoologiczny, kopiec i rezerwaty przyrody

Inwestycja Błonia Park

5-gwiazdkowy standard
w zielonym sercu miasta

Park im. Henryka Jordana

Największy w Krakowie, idealne miejsce do relaksu i aktywnego wypoczynku

Muzeum Narodowe

Bogaty zbiór dzieł sztuki z Polski, Europy i świata

Rynek Główny

Główny plac miasta, jeden z największych w Europie

Zamek na Wawelu

Zamek będący siedzibą
królów Polski przez kilka stuleci